مهاجرت و اقامت با خرید ملک، بهترین و ارزان ترین کشورها

نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


اگر براي اولين بار است كه از فروم ما بازديد مي كنيد به شما خوش آمد مي گوييم. شما مي توانيد بعد از خواندن قوانين انجمن در انجمن ما ثبت نام كنيد و براي مشاهده گفتگو ها به انجمن مورد علاقه خود كليك كنيد. در غير اين صورت شما به تمام امکانات سايت دسترسي نخواهيد داشت.
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 53
نویسنده پیام
amirali آفلاین


ارسال‌ها : 26
عضویت: 10 /8 /1400
محل زندگی: تهران
سن: 21


مهاجرت و اقامت با خرید ملک، بهترین و ارزان ترین کشورها
شرایط کلی اخذ اقامت از طریق خرید ملک
لازم به ذکر است شرایط مهاجرت از طریق خرید ملک در هر کشوری متفاوت می باشد و به هدف شما بستگی دارد. شما به عنوان سرمایه گذار در زمینه خرید ملک و مستغلات باید قبل از خرید خانه و انتخاب کشور، هدفتان را مشخص و برای آن برنامه ریزی کنید.

به طور کلی شرایط و معیارهای مهم جهت خرید ملک به شرح زیر است:
تمکن مالی
تسلط کافی به زبان کشور مورد نظر (به مدرک زبان با نمره بالا نیاز ندارید)
سن بالای 18 سال

اگر قصد خرید ملک را دارید باید به 2 موضوع زیر بسیار توجه کنید:
اخذ اقامت دائم از طریق خرید ملک
کسب سود و درآمد بالا از طریق خرید ملک

کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند؟
بهتر است بدانید تنها با خرید ملک در برخی از کشورهای دنیا میتوانید اقامت آن کشور را اخذ کنید. برای مثال خرید ملک در برخی از کشورهای اروپایی منجر به اخذ اقامت نمی شود. کشورهایی مانند اسپانیا، ترکیه، یونان، قبرس و پرتغال جزو بهترین کشورهای دنیا جهت خرید ملک می باشند.

خرید ملک در اسپانیا
با اخذ ویزای سرمایه گذاری میتوانید جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اسپانیا اقدام نمایید. اگر قصد دارید حق شهروندی این کشور را دریافت کنید باید از پاسپورت اول خود صرف نظر کنید زیرا در اسپانیا پاسپورت دوم به شخصی اعطا نمی گردد. با خرید ملک در این کشور بعد از گذشت 5 سال موفق به اخذ اقامت دائم می شوید.

در کشور اسپانیا از دو طریق می توانید ملک خریداری کنید:
باید حداقل 150,000 یورو سرمایه بابت خرید خانه و اخذ اقامت در اسپانیا داشته باشید. حداقل باید 184 روز در 1 سال را در این کشور اقامت داشته باشید و باید سالانه برای تمدید اقامت خود اقدام کنید.
روش دیگر اقامت با خرید ملک، گلدن ویزای اسپانیا می باشد که شما میتوانید در این روش به مبلغ 500,000 یورو سرمایه گذاری کنید.

خرید ملک در یونان
یونان یکی از کشورهای فوق العاده جهت خرید آپارتمان و ملک می باشد و شما جهت خرید ملک در یونان نسبت به سایر کشورها به سرمایه کمتری نیاز دارید. جهت اخذ اقامت از طریق خرید خانه در این کشور حداقل به 250,000 تا 300,000 یورو نیاز دارید.

شما میتوانید ویزای گلدن یونان را اخذ کنید و به مدت 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید. با اخذ ویزای گلدن یونان امکان زندگی در اروپا برای شما فراهم می شود. جالب است بدانید تا مادامی که در این کشور مالک خانه هستید به طور خودکار مدت اعتبار اقامت شما تمدید میگردد.

خرید ملک در قبرس
اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کشور قبرس یکی از بهترین روشهای مهاجرت به قبرس می باشد. شما باید 30,000 یورو در بانک های این کشور به مدت 3 سال سپرده گذاری کنید. با اخذ ویزای سرمایه گذاری قبرس میتوانید به این کشور مهاجرت کرده و جهت اخذ شهروندی باید حداقل به مدت 1 سال در این کشور اقامت داشته باشید.

خرید ملک در قبرس از دو روش امکان پذیر است:
با حداقل سرمایه 300,000 یورو امکان خرید یک یا 2 ملک در قبرس وجود دارد. پروسه خرید ملک در قبرس ممکن است به مدت 6 ماه زمان ببرد.
دریافت اقامت و حق شهروندی با خرید ملک به ارزش 2,000,000 یورو یا سرمایه گذاری در املاک تجاری به مبلغ 2,5 میلیون یورو

خرید ملک در برزیل
اگر قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک ارزان را دارید کشور برزیل کشور مناسبی جهت خرید مستغلات می باشد. برای خرید ملک در برزیل به 133,000 دلار سرمایه نیاز دارید. با خرید ملک با این ارزش و اقامت به مدت 30 روز در سال، موفق به اخذ اقامت دائم برزیل می شوید. بعد از گذشت 4 سال میتوانید جهت اخذ حق شهروندی اقدام نمایید.

خرید ملک در پرتغال
خرید ملک در این کشور به گلدن ویزای پرتغال معروف می باشد و با اخذ پاسپورت دوگانه هیچ ممانعتی ندارد. بعد از گذشت 5 سال اقامت در این کشور میتوانید اقامت دائم و پاسپورت پرتغال را اخذ کنید.

جهت سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک و مستغلات در پرتغال میتوانید از دو روش زیر اقدام نمایید:
به مبلغ 500,000 یورو جهت خرید ملک نوساز نیاز دارید.
سرمایه گذاری در خرید ملک چند سال ساخت می باشد که جهت خرید ملک چند سال ساخت به 280,000 تا 350,000 یورو سرمایه نیاز دارید.

خرید ملک در ترکیه
در گذشته دولت ترکیه مبلغ 1,000,000 دلار جهت خرید ملک و مستغلات تعیین کرده بود. در حال حاضر جهت سرمایه گذاری در زمینه خرید ملک در ترکیه حداقل به 250,000 دلار آمریکا نیاز دارید. برای اخذ حقوق شهروندی این کشور باید به مدت 3 سال در این کشور اقامت داشته باشید.
ترکیه یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان می باشد و خرید ملک در این کشور از شرایط و قوانین خاصی برخوردار است که جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه را مطالعه کنید.

خرید ملک در مالت
تمامی شهروندان خارج از اتحادیه اروپا میتوانند با حداقل سرمایه 350,000 یورو جهت خرید ملک در مالت، پرداخت 650,000 یورو به دولت این کشور به عنوان donation و خرید اوراق قرضه به مبلغ 150,000 یورو موفق به اخذ اقامت در این کشور شوند.

از طریق روشهای زیر هم میتوانید موفق به اخذ اقامت با خرید ملک در مالت شوید:
به ارزش تقریبا 1 میلیون دلار در این کشور سرمایه گذاری کنید.
با اجاره ملکی که اجاره آن کمتر از 12,000 یورو می باشد.

ادامه مطلب: اقامت از طریق خرید ملک

یکشنبه 28 فروردین 1401 - 14:28
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :Powered by Tem98 | Copyright © 2009 Rozblog Group